четвер, 26 березня 2015 р.

 «Новинки із книжкової планети»
Глобус літературний

"Книга-чудо із чудес – хто читає, той багато знає", під таким девізом розпочався тиждень дитячої та юнацької книги в бібліотеці-філії №8.
З 20 березня в читальному залі бібліотеки організовано розгорнуту виставку-рекламу «Я пізнаю світ». До уваги користувачів книги різноманітної тематики енциклопедії, довідники , науково-популярна, художня література.
 25 березня для користувачів різновікової категорії працівниками бібліотеки було проведено глобус літературний «Новинки із книжкової планети». Присутні мали можливість познайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотеки, розгадували загадки, літературні кросворди, ребуси.  Захід супроводжувався демонстрацією презентації «Нові книги українських та зарубіжних письменників».
Книга-чудовий дивовижний витвір людського розуму. Герої наших улюблених книжок завжди поруч із нами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі, витривалі, чесні, хитрі,енергійні... Так буде завжди. Змінюються покоління, а мудрі книги живуть і знову вчать людей бути добрими, чуйними, справедливими.


                                                                         
                                                     Завідуюча бібліотекою-філією №8     Л. Дуда«Хто читає – той перемагає»

Найкращий читач – 2015

Читання і книга відіграє важливу роль у житті дитини, значно більшу ніж у житті дорослих. Із книг, які читають діти, вони дістають певне світосприймання, книги виробляють у них високі моральні якості, допомагають у навчанні. Хороші дитячі книги виховують у дітей почуття прекрасного і роблять їх життя повнішим, цікавішим та веселішим.
Традиційно 20 березня у бібліотеці-філії №12 (Центральна дитяча бібліотека) відбувся ІІ етап конкурсу дитячого читання «Найкращий читач – 2015», у якому взяли участь користувачі нашої бібліотеки Ільїна Олеся (учениця 7-В класу Гімназії №2) та Глаз Єлизавета (учениця 6 – А класу, Гімназії №2), що стали переможцями І етапу Конкурсу, який проводився у бібліотеці.
Список переможців бібліотеки доповнила читачка бібліотеки Глаз Єлизавета – отримавши перемогу серед учнів 6 – х класів у номінації «Юний ерудит».


Завідуюча бібліотекою-філією №8        Л.Дуда


середа, 11 березня 2015 р.

«Обережним будь завжди»
Презентація-застереження

Тема пожежної безпеки надзвичайно актуальна в даний час. Часом дитячі ігри та пустощі з вогнем, невміле поводження з вогненебезпечними предметами стають причиною пожеж і страшних бід. Чому це відбувається? Відповідь проста - недостатня пильність дорослих, невміння вчасно навчити дитину правилам безпечної поведінки. Якщо ми цього не навчимо дітей, починаючи з молодшого віку, то тим самим заплануємо справжні і майбутні пожежі. Адже колосальна роль у процесі формування відносин дітей до навколишнього світу належить нам дорослим.
В рамках проведення місячника профілактичних заходів та поширення знань з пожежної безпеки серед населення 11березня для учнів 4-Г класу НВО №28 було проведено презентацію-застереження «Обережним будь завжди». На захід було запрошено інспектора групи з організації запобігання надзвичайних ситуацій (НС) та заходів цивільного захисту (ЗЦЗ) по м. Хмельницькому Першого державного пожежного рятувального загону (ДПРЗ) Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій (ГУДСНС), лейтенанта служби цивільного захисту (ЦЗ) Дмитра Клімова. Дмитро Юрійович розповів школярам, до чого призводить гра і пустощі із сірниками, куріння, розпалювання вогнищ, невміле запалювання газових плит тощо. Познайомив дітей з правилами пожежної безпеки.
Присутні також переглянули відеоролики з даної теми та отримали листівки-пам’ятки «Не завдай собі лиха».«Не завдай собі лиха».
 Завідуюча бібліотекою-філією №8   Л.Дуда